Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал

    ZUBIALDE ѕидно светло

    4,349 ден
    Број на производот: 900325 Mатеријал: челик, дрво Боја: црна, кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

    Преземете го листот со податоци