Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    PIGLIONASSO таванско светло

    6,258 ден
    Број на производот: 99472 Mатеријал: челик, пластика Боја: бело Стаклен материјал/Контура: дрво Боја на стакло/Контура: кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Гаранција: 5 години

    Преземете го листот со податоци