Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Тип на сијалица
  Класа на енергетска
   Номинален прозрачен

    Светилка E14

    873 ден
    Број на производот: 12252 Технологија: LED - HV Температура на боја: 2700-6500K Номинален прозрачен флукс: 470 Тип на сијалица (1): E14 Pieces in Single Packaging: 1 макс. Напојување (1): 1X4,9W Гаранција: 5 години Класа на енергетска ефикасност: G

    Преземете го листот со податоци