Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Тип на сијалица
  Класа на енергетска
   Номинален прозрачен

    Светилка GU10

    882 ден
    Број на производот: 12251 Технологија: LED - HV Температура на боја: 2700-6500K Номинален прозрачен флукс: 345 Тип на сијалица (1): GU10 Pieces in Single Packaging: 1 макс. Напојување (1): 1X4,9W Гаранција: 5 години Класа на енергетска ефикасност: G

    Преземете го листот со податоци