Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     PASTERI таванско светло

     4,377 ден
     Број на производот: 31589 Mатеријал: пластика, челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: тегет Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци