Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица
     Класа на енергетска

      ZAPATA 1 спот

      2,813 ден
      Број на производот: 32766 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: килибар Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): G9 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка Упатство за инсталација (PDF): Преземи

      Преземете го листот со податоци