Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

SARDENARA висечко светло

52,214 ден
Број на производот: 390209 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: стакло со воздушни подмножества Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци