Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

CAMINARRO таванско светло

11,164 ден
Број на производот: 390224 Mатеријал: челик, дрво Боја: црна, кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци