Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица

   CLIMENE висечко светло

   14,975 ден
   Број на производот: 39345 Mатеријал: алуминиум, челик, дрво Боја: брусен алуминиум, сатен ник Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Осветлување вкл. (2): Инклузивно Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци