Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    SAGANTO 1 висечко светло

    3,796 ден
    Број на производот: 39356 Mатеријал: челик Боја: кафеава Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: кафеава, бакар Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци