Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица

   BADALONA висечко светло

   31,208 ден
   Број на производот: 39372 Mатеријал: алуминиум, челик Боја: бело, црна Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци