Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    SIRACUSA висечко светло

    33,492 ден
    Број на производот: 39509 Mатеријал: челик Боја: кафеава Стаклен материјал/Контура: испарувано стакло Боја на стакло/Контура: бакарна боја Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци