Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     CARVARIO висечко светло

     42,049 ден
     Број на производот: 39722 Mатеријал: челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: јасен, сатенирани Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци