Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја

   MOLINEROS висечко светло

   4,266 ден
   Број на производот: 39725 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: стакло, пластика Боја на стакло/Контура: јасен, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка

   Преземете го листот со податоци