Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Тип на сијалица
   Класа на енергетска

    CABEZOLA висечко светло

    7,706 ден
    Број на производот: 39736 Mатеријал: челик Боја: никел-црно Стаклен материјал/Контура: стакло, брилијантно стакло Боја на стакло/Контура: јасен Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци