Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    TAMARESCO висечко светло

    11,235 ден
    Број на производот: 39773 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: кадифе Боја на стакло/Контура: сиво Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци