Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     MENTALONA висечко светло

     22,596 ден
     Број на производот: 39824 Mатеријал: челик Боја: антрацит Стаклен материјал/Контура: терацо Боја на стакло/Контура: црна, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци