Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Тип на сијалица

   GIACONECCHIA висечко светло

   11,637 ден
   Број на производот: 39832 Mатеријал: челик Боја: антрацит Стаклен материјал/Контура: терацо Боја на стакло/Контура: сиво Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци