Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     HILCOTT висечко светло

     2,806 ден
     Број на производот: 39854 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: обложена со цинк Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци