Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Тип на сијалица

    HILCOTT висечко светло

    14,917 ден
    Број на производот: 39856 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: обложена со цинк Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци