Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Тип на сијалица

    COULSDON висечко светло

    4,902 ден
    Број на производот: 43314 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: филм Боја на стакло/Контура: црна, бело Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци