Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Тип на сијалица

    WINKWORTH 1 висечко светло

    5,991 ден
    Број на производот: 43435 Mатеријал: челик Боја: црна Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци