Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    DUNDEE подно светло

    4,869 ден
    Број на производот: 49342 Mатеријал: челик Боја: нане, бакарна боја Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: нане, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци