Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    JADIDA висечко светло

    4,397 ден
    Број на производот: 49765 Mатеријал: челик Боја: антика со бакарна боја Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: обоени Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци