Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    GRANTHAM 1 висечко светло

    7,921 ден
    Број на производот: 49819 Mатеријал: челик Боја: античко-кафеава, беж Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27

    Преземете го листот со податоци