Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     MARS ѕид / таванско светло

     661 ден
     Број на производот: 80264 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: сатенско стакло Боја на стакло/Контура: дизајн листови Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци