Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    MARBELLA таванско светло

    5,531 ден
    Број на производот: 85856 Mатеријал: лиен метал Боја: бронзени Стаклен материјал/Контура: стаклен алабастер Боја на стакло/Контура: шампањ Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци