Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    MESTRE ѕид / таванско светло

    2,986 ден
    Број на производот: 86712 Mатеријал: челик Боја: античко-кафеава, злато Стаклен материјал/Контура: стакло креда Боја на стакло/Контура: беж Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци