Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица

   LORD 2 висечко светло

   2,683 ден
   Број на производот: 87008 Mатеријал: пластика, челик Боја: сребро, сатениран никел Стаклен материјал/Контура: стаклен алабастер Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци