Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица

   BRENDA висечко светло

   5,649 ден
   Број на производот: 87055 Mатеријал: пластика, челик Боја: бело, хром Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци