Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    RAYA ѕид / таванско светло

    1,949 ден
    Број на производот: 89758 Mатеријал: челик Боја: бело, хром Стаклен материјал/Контура: сатенско стакло Боја на стакло/Контура: бело, сребро Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци