Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     PINTO висечко светло

     8,359 ден
     Број на производот: 89834 Mатеријал: челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: стакло, стаклен опал-мат Боја на стакло/Контура: јасен, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци