Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     VALDELAGRANO-Z висечко светло

     12,936 ден
     Број на производот: 900075 Mатеријал: челик, дрво Боја: црна Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Гаранција: 5 години

     Преземете го листот со податоци