Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    SERAS спот

    4,990 ден
    Број на производот: 900172 Mатеријал: челик Боја: брусен месинг, злато Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци