Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    LISCIANA висечко светло

    10,034 ден
    Број на производот: 900175 Mатеријал: алуминиум, челик, дрво Боја: сиво Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E

    Преземете го листот со податоци