Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

ZAMPOTE таванско светло

6,019 ден
Број на производот: 900328 Mатеријал: алуминиум, челик Боја: бело, црна Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E

Преземете го листот со податоци