Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     PINTO TEXTIL 1 висечко светло

     2,738 ден
     Број на производот: 900341 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: стакло, ткаенина Боја на стакло/Контура: јасен, црна Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

     Преземете го листот со податоци