Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    CUMIOLE висечко светло

    7,115 ден
    Број на производот: 900399 Mатеријал: челик Боја: златна боја Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци