Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     SAN PERI 1 ѕидно светло

     2,189 ден
     Број на производот: 900428 Mатеријал: челик Боја: црна, бело Степен на заштита: IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци