Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    VALCASOTTO 1 таванско светло

    7,014 ден
    Број на производот: 900435 Mатеријал: челик, дрво Боја: црна, кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци