Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     CAYUCA спот

     2,009 ден
     Број на производот: 900436 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: дрво Боја на стакло/Контура: кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 2 години

     Преземете го листот со податоци