Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
    Степен на заштита
      Тип на сијалица
        Класа на енергетска

          GENOVESE-Z таванско светло

          9,628 ден
          Број на производот: 900477 Mатеријал: алуминиум, челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

          Преземете го листот со податоци