Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    BATISTA висечко светло

    11,265 ден
    Број на производот: 900508 Mатеријал: челик Боја: црна, брусен месинг Стаклен материјал/Контура: сатенско стакло Боја на стакло/Контура: сива мат Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци