Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     RONDO 3 висечко светло

     12,954 ден
     Број на производот: 900512 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: стаклен опал-мат Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци