Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    MARYVILLA висечко светло

    11,265 ден
    Број на производот: 900551 Mатеријал: челик Боја: црна, бронзени Стаклен материјал/Контура: испарувано стакло Боја на стакло/Контура: јасен, злато Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци