Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

FERENTINO таванско светло

2,190 ден
Број на производот: 900607 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци