Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     BUCAMARANGA таванско светло

     5,164 ден
     Број на производот: 900634 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: ткаенина со декор Боја на стакло/Контура: бело, злато Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

     Преземете го листот со податоци