Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    PINTO NERO висечко светло

    2,152 ден
    Број на производот: 90304 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: чадена чаша, стаклен опал-мат Боја на стакло/Контура: црно-проѕирен, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци