Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    NADINA подно светло

    11,132 ден
    Број на производот: 92206 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: ткаенина со лента со обрач и јамка Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци