Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица
   Класа на енергетска

    VILANOVA систем

    16,339 ден
    Број на производот: 93358 Mатеријал: алуминиум, челик Боја: алуминиум, хром Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: бело, јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци